| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 170 cm |
| Váha: | 75 kg |
| Hudba: | vážná, lidová hudba, country, jazz |
| Sporty: | krasobruslení |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 55 do 65 let |
| Výška: | od 150 do 170 cm |
| Váha: | od 50 do 100 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované