| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | ženatý nebo ve vztahu |
| Výška: | 167 cm |
| Váha: | 97 kg |
| Koníčky: | sport, kutilství, hudba, příroda a procházky, zahrádkaření, filmy a kino |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, psychologické, dokumentární, westerny |
| Hudba: | 60.-80. léta, lidová hudba, rock, pop, country |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 67 do 69 let |
| Výška: | do 165 cm |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované