| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 172 cm |
| Váha: | 84 kg |
| Koníčky: | knihy, cestování, příroda a procházky, zahrádkaření |
| Sporty: | tenis, stolní tenis, badminton, tenis, stolní tenis, badminton, cyklistika |
| Barva: | modrá |
| Nápoj: | káva |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 48 do 58 let |
| Výška: | do 169 cm |
| Váha: | do 69 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované