| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | v posledním týdnu |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 176 cm |
| Váha: | 89 kg |
| Koníčky: | cestování, filmy a kino, kutilství |
| Filmy: | akční, detektivní, dobrodružné, dokumentární, drama, komedie |
| Kuchyně: | asijská, česká, indická, mexická |
| Nápoj: | čaj, káva, víno |
| Majetek: | byt |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, dopisování, přátelství, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 50 do 62 let |
| Výška: | od 150 do 175 cm |
| Váha: | od 60 do 80 kg |