| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 178 cm |
| Váha: | 80 kg |
| Koníčky: | počítače, hudba, cestování, příroda a procházky, zahrádkaření, filmy a kino, jídlo |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní |
| Hudba: | rock, country, metal |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 48 do 68 let |
| Výška: | do 170 cm |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované