| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | ženatý nebo ve vztahu |
| Výška: | 188 cm |
| Váha: | 80 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, hudba, sport, jídlo |
| Filmy: | komedie, detektivní, pohádky, dobrodružné |
| Hudba: | rock, pop, country |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | flirt, přátelství |
| Věk: | od 30 do 60 let |
| Váha: | do 80 kg |