| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 80 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, sport, kultura, počítače, tanec, fotografování |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, westerny |
| Sporty: | plavání, cyklistika, lyžování a zimní sporty, fotbal, tenis, stolní tenis, badminton, volejbal, běh, turistika a outdoor |
| Nápoj: | káva, víno, pivo |
| Majetek: | byt, chata, auto |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt, přátelství, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 45 do 65 let |
| Výška: | od 157 do 169 cm |
| Váha: | od 52 do 70 kg |