| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 170 cm |
| Váha: | 82 kg |
| Koníčky: | počítače, sport, kultura, hudba, cestování, zahrádkaření, filmy a kino, tanec, jídlo |
| Kuchyně: | česká, italská |
| Květiny: | růže, sněženky |
| Majetek: | byt, auto |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 40 do 56 let |
| Výška: | od 160 do 172 cm |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované