| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 182 cm |
| Váha: | 95 kg |
| Koníčky: | knihy, sport, cestování, příroda a procházky, jídlo, fotografování |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, pohádky, westerny, historické |
| Hudba: | 60.-80. léta, rock, jazz |
| Sporty: | hokej, tenis, stolní tenis, badminton, lyžování a zimní sporty, tenis, stolní tenis, badminton, cyklistika |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | přátelství, sport, výlety, koníčky |
| Věk: | od 50 do 63 let |
| Výška: | od 140 do 175 cm |
| Váha: | od 40 do 70 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované