| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 174 cm |
| Váha: | 86 kg |
| Koníčky: | počítače, knihy, sport, kultura, kutilství, hudba, cestování, příroda a procházky, zahrádkaření, sběratelství, filmy a kino, ruční práce, tanec, jídlo, fotografování |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, psychologické, dokumentární, muzikály a hudební, pohádky, westerny, historické, horory |
| Hudba: | vážná, 60.-80. léta, lidová hudba, rock, pop, country, hip hop a rap |
| Sporty: | fotbal, hokej, tenis, stolní tenis, badminton, plavání, lyžování a zimní sporty, volejbal |
| Majetek: | dům |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 47 do 62 let |
| Výška: | od 155 do 175 cm |
| Váha: | do 80 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované