| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 180 cm |
| Váha: | 80 kg |
| Koníčky: | sport, kutilství, cestování, příroda a procházky, zahrádkaření, jídlo, fotografování |
| Filmy: | akční, detektivní, dokumentární, westerny, horory |
| Hudba: | 60.-80. léta, lidová hudba, rock, country |
| Sporty: | tenis, stolní tenis, badminton, plavání, tenis, stolní tenis, badminton, tenis, stolní tenis, badminton, sportovní střelba, cyklistika |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 29 do 55 let |
| Výška: | od 170 do 180 cm |
| Váha: | od 50 do 90 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované