| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | v posledním měsíci |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 180 cm |
| Váha: | 65 kg |
| Koníčky: | knihy |
| Děti: | chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele |
| Věk: | od 18 do 45 let |
| Výška: | od 158 do 188 cm |
| Váha: | od 45 do 65 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované