| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 172 cm |
| Váha: | 65 kg |
| Koníčky: | počítače, kutilství, hudba, cestování, příroda a procházky, zahrádkaření, filmy a kino, ruční práce, fotografování |
| Filmy: | komedie, dokumentární, pohádky |
| Hudba: | 60.-80. léta, country |
| Sporty: | tenis, stolní tenis, badminton, tenis, stolní tenis, badminton, sportovní střelba |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 65 do 75 let |
| Výška: | od 145 do 170 cm |
| Váha: | od 45 do 70 kg |