| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 85 kg |
| Koníčky: | hudba, příroda a procházky |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 49 do 59 let |
| Váha: | do 70 kg |
Pouze pro registrované