| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 160 cm |
| Váha: | 60 kg |
| Koníčky: | kutilství, cestování, příroda a procházky, zahrádkaření, filmy a kino, fotografování |
| Filmy: | komedie, pohádky, westerny |
| Hudba: | rock, country, metal |
| Sporty: | plavání |
| Kuchyně: | česká, asijská |
| Barva: | bílá, žlutá, oranžová, modrá, černá |
| Květiny: | růže, lilie, orchideje, narcisy, slunečnice, frézie, gerbery, konvalinky, sněženky |
| Nápoj: | čaj, káva |
| Majetek: | dům, auto, auto |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 22 do 48 let |
| Výška: | do 160 cm |
| Váha: | do 65 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované