| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | ženatý nebo ve vztahu |
| Výška: | 188 cm |
| Váha: | 100 kg |
| Zlozvyky: | kouření |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 44 do 70 let |
| Výška: | od 156 do 188 cm |
| Váha: | od 55 do 70 kg |