| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 76 kg |
| Koníčky: | počítače, knihy, kutilství, příroda a procházky, zahrádkaření, sběratelství, filmy a kino, ruční práce, tanec, jídlo, fotografování |
| Filmy: | akční, dokumentární, muzikály a hudební, pohádky, historické |
| Hudba: | vážná, 60.-80. léta, lidová hudba, rock, pop, elektronická hudba, metal, jazz, soul, funk, hip hop a rap, hip hop a rap |
| Sporty: | fotbal, hokej, tenis, stolní tenis, badminton, kulturistika, fitness, lyžování a zimní sporty, inline, skateboard, …, krasobruslení, volejbal, ostatní míčové sporty, basketbal, tenis, stolní tenis, badminton, americký fotbal, ragby, americký fotbal, ragby, sportovní střelba, cyklistika |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 48 do 60 let |
| Výška: | od 155 do 175 cm |
| Váha: | od 50 do 75 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované