| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | vdovec |
| Výška: | 188 cm |
| Váha: | 81 kg |
| Koníčky: | počítače, kultura, kutilství, hudba, cestování, příroda a procházky, zahrádkaření, sběratelství, filmy a kino, tanec |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, psychologické, muzikály a hudební, pohádky, horory |
| Hudba: | country |
| Sporty: | plavání, lyžování a zimní sporty |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 46 do 60 let |
| Výška: | od 167 cm |
| Váha: | od 65 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované