| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 85 kg |
| Koníčky: | kutilství, příroda a procházky, jídlo |
| Filmy: | komedie, pohádky |
| Hudba: | lidová hudba, rock, country |
| Sporty: | plavání, tenis, stolní tenis, badminton, cyklistika |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 44 do 55 let |
| Výška: | do 170 cm |
Pouze pro registrované