| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 193 cm |
| Váha: | 104 kg |
| Koníčky: | kultura, kutilství, hudba, cestování, příroda a procházky, ruční práce, jídlo, fotografování |
| Filmy: | akční, komedie, psychologické, dokumentární, pohádky, historické |
| Hudba: | 60.-80. léta, rock, funk |
| Sporty: | fotbal, hokej, cyklistika |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 18 do 35 let |
| Výška: | od 150 do 190 cm |
| Váha: | od 50 do 70 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované