| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 180 cm |
| Váha: | 75 kg |
| Koníčky: | počítače, kutilství, hudba, příroda a procházky, ruční práce, tanec |
| Filmy: | komedie, detektivní, dokumentární |
| Hudba: | 60.-80. léta, rock, pop, elektronická hudba, country, metal |
| Sporty: | tenis, stolní tenis, badminton, plavání, lyžování a zimní sporty, tenis, stolní tenis, badminton, sportovní střelba, cyklistika |
| Kuchyně: | česká, italská, asijská |
| Barva: | červená, fialová, modrá, černá |
| Květiny: | růže, lilie, orchideje, tulipány, luční květiny, slunečnice, konvalinky, sněženky, fialky |
| Nápoj: | čaj |
| Zlozvyky: | práce |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 48 do 55 let |
| Výška: | od 160 do 172 cm |
| Váha: | od 40 do 60 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované