| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 185 cm |
| Váha: | 98 kg |
| Koníčky: | kutilství, hudba, cestování, příroda a procházky, filmy a kino, jídlo, fotografování |
| Filmy: | akční, dokumentární, muzikály a hudební, pohádky, westerny, historické |
| Hudba: | 60.-80. léta, lidová hudba, rock, country |
| Sporty: | krasobruslení, sportovní střelba |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 45 do 54 let |
| Výška: | od 160 do 170 cm |
| Váha: | od 60 do 70 kg |