| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 178 cm |
| Váha: | 74 kg |
| Koníčky: | počítače, knihy, sport, kutilství, cestování, příroda a procházky, sběratelství, filmy a kino, ruční práce, tanec |
| Filmy: | dokumentární, historické |
| Hudba: | 60.-80. léta, country |
| Sporty: | fotbal, hokej, tenis, stolní tenis, badminton, plavání, inline, skateboard, …, tenis, stolní tenis, badminton, cyklistika |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 47 do 60 let |
| Výška: | od 155 do 179 cm |
| Váha: | od 50 do 70 kg |