| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 174 cm |
| Váha: | 80 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, jídlo, kultura, počítače, filmy a kino, zvířata a chovatelství |
| Filmy: | akční, komedie, westerny, historické, dobrodružné, science fiction |
| Sporty: | fotbal, inline, skateboard, … |
| Kuchyně: | asijská, česká, italská, americká |
| Barva: | modrá, černá |
| Nápoj: | čaj, káva, cola a limonády, pivo |
| Zlozvyky: | počítače a internet, práce |
| Majetek: | byt, chata, auto |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele |
| Výška: | do 170 cm |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované