| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 96 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, knihy, kultura, kutilství, počítače, zahrádkaření, filmy a kino, tanec, ruční práce, fotografování, sběratelství, zvířata a chovatelství, móda |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, historické, drama |
| Hudba: | 60.-80. léta, rock, pop, country |
| Sporty: | lyžování a zimní sporty, vodácký sport |
| Kuchyně: | asijská, česká, italská |
| Barva: | červená, modrá |
| Květiny: | růže, tulipány, karafiáty |
| Nápoj: | čaj, káva, cola a limonády, víno, pivo, míchané nápoje, tvrdý alkohol |
| Zlozvyky: | počítače a internet, práce |
| Majetek: | dům, auto |
| Zaměstnání: | podnikatel |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, flirt |
| Věk: | od 18 do 69 let |
| Váha: | od 60 do 130 kg |