| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 170 cm |
| Váha: | 88 kg |
| Koníčky: | počítače, sport, kultura, hudba, cestování, filmy a kino |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, pohádky, westerny, historické |
| Hudba: | 60.-80. léta, rock, pop, country |
| Sporty: | fotbal, kulturistika, fitness, plavání, ostatní míčové sporty, tenis, stolní tenis, badminton, cyklistika |
| Kuchyně: | česká |
| Barva: | červená, modrá, černá |
| Nápoj: | čaj, káva, cola a limonády |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 45 do 57 let |
| Výška: | do 170 cm |
| Váha: | do 75 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované