| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | ženatý nebo ve vztahu |
| Výška: | 182 cm |
| Váha: | 90 kg |
| Koníčky: | počítače, knihy, hudba, cestování, příroda a procházky, zahrádkaření, sběratelství, filmy a kino, tanec, fotografování |
| Filmy: | komedie, historické |
| Hudba: | metal |
| Sporty: | cyklistika |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 45 do 60 let |
| Váha: | do 90 kg |