| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | ženatý nebo ve vztahu |
| Výška: | 173 cm |
| Váha: | 98 kg |
| Koníčky: | cestování, sport, kutilství |
| Sporty: | fotbal, tenis, stolní tenis, badminton |
| Majetek: | dům, auto |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, flirt, dopisování, přátelství |
| Věk: | od 48 do 65 let |
| Výška: | do 170 cm |