| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 80 kg |
| Koníčky: | sport, kultura, cestování, příroda a procházky, zahrádkaření, fotografování |
| Filmy: | komedie, psychologické, muzikály a hudební, historické |
| Hudba: | vážná, 60.-80. léta, lidová hudba, pop, metal, jazz |
| Sporty: | tenis, stolní tenis, badminton, plavání, lyžování a zimní sporty, cyklistika |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 45 do 55 let |
| Výška: | do 170 cm |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované