| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 178 cm |
| Váha: | 90 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, sport, kultura |
| Sporty: | plavání, cyklistika, lyžování a zimní sporty |
| Zlozvyky: | práce |
| Zaměstnání: | podnikatel |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 55 do 99 let |
| Váha: | do 100 kg |
Pouze pro registrované