| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 179 cm |
| Váha: | 86 kg |
| Koníčky: | počítače, kultura, kutilství, hudba, cestování, příroda a procházky, zahrádkaření, fotografování |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, dokumentární, pohádky, westerny, historické |
| Hudba: | 60.-80. léta, rock, pop, metal |
| Sporty: | lyžování a zimní sporty |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 48 do 62 let |
| Váha: | od 60 do 95 kg |