| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 85 kg |
| Koníčky: | kutilství, cestování, zahrádkaření, jídlo |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, psychologické, dokumentární, muzikály a hudební, pohádky, westerny, historické, horory |
| Hudba: | 60.-80. léta, lidová hudba, country |
| Sporty: | fotbal, hokej |
| Zlozvyky: | kouření |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 35 do 45 let |
| Výška: | od 150 do 180 cm |
| Váha: | od 60 do 110 kg |
Pouze pro registrované