| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 180 cm |
| Váha: | 80 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, kultura, počítače, filmy a kino, tanec, zvířata a chovatelství, móda |
| Kuchyně: | asijská, česká |
| Barva: | hnědá |
| Květiny: | frézie |
| Nápoj: | čaj, káva, cola a limonády, víno, pivo, míchané nápoje |
| Zlozvyky: | práce |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné |
| Věk: | od 38 do 46 let |
| Výška: | do 180 cm |
| Váha: | do 65 kg |