| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 177 cm |
| Váha: | 84 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, sport |
| Sporty: | cyklistika, tenis, stolní tenis, badminton, turistika a outdoor |
| Zlozvyky: | práce |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | flirt, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 45 do 55 let |
| Váha: | do 75 kg |
Pouze pro registrované