| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 172 cm |
| Váha: | 72 kg |
| Koníčky: | počítače, kutilství, zahrádkaření, filmy a kino, tanec |
| Filmy: | komedie, dokumentární, pohádky |
| Hudba: | 60.-80. léta, country |
| Sporty: | hokej |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 70 do 80 let |
| Výška: | od 160 do 170 cm |
| Váha: | od 65 do 80 kg |