| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 180 cm |
| Váha: | 75 kg |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 25 do 29 let |
| Výška: | od 170 do 180 cm |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované