| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 177 cm |
| Váha: | 80 kg |
| Koníčky: | knihy, hudba, příroda a procházky, zahrádkaření |
| Filmy: | komedie, dokumentární, muzikály a hudební, pohádky, westerny |
| Hudba: | vážná, 60.-80. léta, rock, pop, metal, jazz, soul |
| Sporty: | fotbal, hokej, tenis, stolní tenis, badminton, kulturistika, fitness, plavání, lyžování a zimní sporty, inline, skateboard, …, krasobruslení, volejbal, ostatní míčové sporty, basketbal, tenis, stolní tenis, badminton, tenis, stolní tenis, badminton, americký fotbal, ragby, americký fotbal, ragby, sportovní střelba, cyklistika |
| Barva: | bílá, žlutá, oranžová, růžová |
| Nápoj: | čaj, káva, pivo, víno, tvrdý alkohol |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 46 do 66 let |
| Výška: | od 149 do 166 cm |
| Váha: | od 50 do 100 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované