| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 180 cm |
| Váha: | 85 kg |
| Koníčky: | sport, hudba, cestování, příroda a procházky, filmy a kino, jídlo |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, dokumentární, pohádky, westerny, historické, horory |
| Hudba: | rock, metal, hip hop a rap |
| Sporty: | fotbal |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 30 do 55 let |
| Výška: | od 165 do 175 cm |
| Váha: | od 60 do 75 kg |
Pouze pro registrované