| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 186 cm |
| Váha: | 90 kg |
| Koníčky: | cestování, příroda a procházky, zahrádkaření, sběratelství |
| Filmy: | akční, komedie, dokumentární, historické |
| Hudba: | 60.-80. léta |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 35 do 55 let |
| Výška: | do 180 cm |
| Váha: | od 75 kg |