| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | vdovec |
| Výška: | 173 cm |
| Váha: | 70 kg |
| Koníčky: | kutilství, hudba, zahrádkaření, ruční práce, fotografování |
| Hudba: | 60.-80. léta, soul |
| Sporty: | hokej, volejbal |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 25 do 55 let |
| Výška: | do 170 cm |
| Váha: | do 70 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované