| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 178 cm |
| Váha: | 99 kg |
| Koníčky: | kutilství, příroda a procházky, zahrádkaření, ruční práce |
| Filmy: | akční, detektivní, dokumentární, pohádky, westerny |
| Hudba: | 60.-80. léta, lidová hudba, rock, country |
| Sporty: | fotbal, hokej, cyklistika |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 58 do 68 let |
| Výška: | od 155 do 176 cm |
| Váha: | od 55 do 75 kg |