| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 184 cm |
| Váha: | 78 kg |
| Koníčky: | hudba, cestování, příroda a procházky |
| Filmy: | komedie, detektivní |
| Hudba: | rock, pop, country |
| Sporty: | fotbal, hokej, cyklistika |
| Kuchyně: | česká, italská |
| Nápoj: | víno |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 35 do 65 let |
| Výška: | od 150 do 180 cm |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované