| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | vdovec |
| Výška: | 179 cm |
| Váha: | 89 kg |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 64 do 74 let |
| Váha: | do 65 kg |
Pouze pro registrované