| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 176 cm |
| Váha: | 78 kg |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 18 do 48 let |
| Výška: | od 180 do 220 cm |
| Váha: | od 100 do 130 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované