| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | ženatý nebo ve vztahu |
| Výška: | 174 cm |
| Váha: | 110 kg |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 18 do 45 let |
| Výška: | od 150 do 168 cm |
| Váha: | od 50 do 70 kg |
Pouze pro registrované