| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 183 cm |
| Váha: | 95 kg |
| Zlozvyky: | kouření |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 36 do 65 let |
| Výška: | od 155 do 170 cm |
| Váha: | od 50 do 70 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované