| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 182 cm |
| Váha: | 85 kg |
| Koníčky: | knihy, sport, zahrádkaření, sběratelství, tanec |
| Filmy: | akční, detektivní, westerny, historické |
| Hudba: | vážná, lidová hudba, rock |
| Sporty: | hokej, tenis, stolní tenis, badminton, lyžování a zimní sporty, inline, skateboard, …, ostatní míčové sporty, basketbal, tenis, stolní tenis, badminton, tenis, stolní tenis, badminton, americký fotbal, ragby, americký fotbal, ragby, cyklistika |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 18 do 63 let |
| Výška: | od 155 do 170 cm |
| Váha: | od 45 do 70 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované