| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 177 cm |
| Váha: | 80 kg |
| Koníčky: | kultura, kutilství, hudba, cestování, zahrádkaření, sběratelství, filmy a kino, ruční práce, jídlo |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, dokumentární, muzikály a hudební, pohádky, westerny, historické |
| Hudba: | vážná, 60.-80. léta, lidová hudba, rock, pop, elektronická hudba, metal, hip hop a rap, hip hop a rap |
| Sporty: | hokej, plavání, lyžování a zimní sporty, inline, skateboard, …, volejbal, tenis, stolní tenis, badminton, americký fotbal, ragby, sportovní střelba |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, přátelství |
| Věk: | od 20 do 90 let |
| Výška: | od 160 cm |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované