| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 185 cm |
| Váha: | 67 kg |
| Sporty: | plavání, cyklistika, hokej |
| Kuchyně: | asijská, česká, italská, americká, středomořská, mexická |
| Barva: | bílá, žlutá, oranžová, růžová, červená, fialová, modrá, černá, hnědá |
| Květiny: | růže, orchideje, narcisy, tulipány, karafiáty, gerbery, fialky |
| Nápoj: | čaj, káva, cola a limonády, víno, pivo, míchané nápoje, tvrdý alkohol |
| Zlozvyky: | kouření, alkohol, počítače a internet |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám, chci |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, dopisování, přátelství |
| Věk: | od 30 do 45 let |
| Výška: | od 160 do 175 cm |
| Váha: | od 55 do 70 kg |
Pouze pro registrované