| Registrovala se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | žena |
| Rodinný stav: | rozvedená |
| Výška: | 155 cm |
| Váha: | 51 kg |
| Koníčky: | cestování, příroda a procházky, zahrádkaření, fotografování |
| Sporty: | plavání, lyžování a zimní sporty, inline, skateboard, …, cyklistika |
| Děti: | mám |
| Hledám: | muže |
|---|---|
| Věk: | od 38 do 49 let |
| Výška: | do 185 cm |
| Váha: | do 98 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované